Dotychczas zawarte porozumienia międzyokregowe na 2024 rok

Powiadom znajomego:

Okręg PZW w Ciechanowie informuje, że dotychczas na 2024 rok zawarł następujące porozumienia:

1. na wody nizinne ogólnodostępne, na zasadzie wniesienia składki na ochronę i zagospodarowanie wód w wysokości 40 zł z Okręgami:

• w Białymstoku,
  • w Białej Podlaskiej,
  • w Chełmie,
  • w Częstochowie,
  • w Kaliszu,
  • w Kielcach,
  • w Lublinie,
  • w Piotrkowie Trybunalskim,
  • w Radomiu,
  • w Siedlcach,
  • w Sieradzu,
  • w Skierniewicach,

- członkowie PZW w Ciechanowie wędkujący na wodach Okręgów wymienionych w punkcie 1 wnoszą na rzecz każdego z tych Okręgów składkę w wysokości 40 zł,

- członkowie Okręgów wymienionych w punkcie 1 wędkujący na wodach Okręgu w Ciechanowie wnoszą na rzecz Okręgu Ciechanów składkę w wysokości 40 zł.

2. na wody nizinne ogólnodostępne, na podstawie wniesienia ulgowej niepełnej składki okręgowej z Okręgiem w Olsztynie.

- członkowie PZW w Olsztynie wnoszą składkę w wysokości 150 zł,

- członkowie PZW w Ciechanowie wnoszą składkę w wysokości 120 zł.

3. Na wody nizinne i górskie na podstawie wniesienia ulgowej niepełnej składki z Okręgami:

• w Legnicy:

- członkowie PZW w Ciechanowie wnoszą składkę w wysokości 200 zł,

- członkowie PZW w Legnicy wnoszą składkę w wysokości 165 zł.

4. Na wody nizinne ogólnodostępne, na zasadzie wzajemnego honorowania opłat z Okręgiem w Elblągu.